Likvidátor krtků - startovací balíček

Jsme letecká firma a dlouhá léta bojujeme s hryzci a jinými hraboši na našem letišti. Vzniklé hromádky dokážou poškodit UL letoun nebo ohrozit provoz a bezpečnost startujících a přistávajících UL letadel.


Dovolujeme si konstatovat, že jsme určitě použili vše možné a i snad nemožné k tomu, abychom hraboše z plochy a prostoru okolo hangáru vypudily - a nic, vše nadarmo. Dobří přátelé nám radili, že je lepší přestěhovat letiště, ale hraboše, že nevypudíme. Proto jsme vyvinuli expanzní likvidátor obrovské razance, jehož účinek byl až zbytečně silný.

Postupem zkoušek jsme došli k tomuto provedení, které je při správném používání - dle návodu, dostatečně razantní, ale bezpečný při používání veřejností starší 18 let.


Likvidátor lze použít jak do hromádky, tak do chodbičky krtka/hraboše. Vyčistěte otvor, aby byl průchozí do chodbičky a o průměru větším než je spouštěcí mechanizmus. Obsypte jej hlínou a umáčkněte rukama. Je vhodné přístroj přikrýt, např. plastovou nádobou, aby byl chráněn před deštěm. Pokud přístroj použijete v místech, kde jsou chodbičky, vyhrábněte otvor a přístroj položte na chodbičku tak, aby spouštěcí mechanizmus vyčníval do chodbičky. Hryzec prolézající chodbičkou nebo hrnoucí zeminu před sebou stlačí spoušťový mechanizmus a ten iniciuje nábojku. Tlak spalných plynů roztrhne plíce hraboše. Je to rychlé a bez trápení, které přináší jiné přípravky na bázi gelů nebo plynů.

Dost často se ale stává, že po čase se do stávající opuštěné chodbičky "nastěhuje" další hraboš. Pak musíte postup opakovat. Přístroj po iniciaci očistěte kartáčem od hlíny a uchovávejte ho v suchém a čistém prostředí. Hraboši tropí neplechu i v zimě pod sněhem, proto přístroj lze použít kdykoli. Zvukový efekt je zanedbatelný, lze jej použít i v husté zástavbě.

Modul likvidátoru je dodáván s 1ks expanzní náplní. (startovací balíček) Pokud požadujete větší počet expanzních náplní, objednávejte naší novinku Expanzní náplň 9x29 a v objednávce doplňte počet kusů.


Veškerá manipulace je povolena osobám starším 18 let.

Objednáním potvrzuji věk min. 18 let.


Upozornění: Podle zákona č.114/1992 Sb. O ochraně přírody a krajiny, v platném znění, je Krtek obecný chráněným živočichem!

Bezpečnostní pokyny: Zákaz přístupu a manipulace s přístrojem dětmi! Nemiřte ústím přístroje proti tělu, očím a jiným osobám! Mějte vždy přístroj zajištěn - tak nikdy nedojde k iniciaci nábojky!

Při vyplňování doručovacích údajů v kolonce "Stát" ponechte volbu "Česko" i v případě, že objednáváte na Slovensko. Děkujeme za pochopení.

1 500,00 Kč