NÁVOD NA POUŽITÍ HROMOVÉ HOLE

Použijte tam, kde vidíte pohyb krtka pod zemí. Připravte si HH a ihned jak je vidět zdvihající se zemina - zapíchněte do tohoto místa HH a nohou ji přitlačte k zemi.(to proto, aby se dokonale utěsnil otvor a veškerý tlak po expanzi šel do dutiny a zároveň se zabránilo, aby se hlína rozlétla do okolí. Při dobrém utěsnění není okolí zatěžováno hlukem.

Něco o čeledi krtkovitých - odkaz

Pro odpálení musí být sepnuty oba spínače (z bezpečnostního hlediska aby se vyloučil náhodný odpal. Pravák většinou uchopí HH do levé ruky a zároveň tiskne spodní spínač, po zapíchnutí a přišlápnutí nohou pravou rukou krátce stiskne spínač v horní části HH (zelený) Po iniciaci oba spínače přestáváte tisknout.

V případě, že nedojde k odpalu - ponechte HH zapíchnutou do země a po asi 5 min ji vyjměte a nábojku odstraňte. Vhoďte ji do nádoby s vodou a nechte rozmočit-tak se bezpečně delaboruje. Výbuška má obal z papíru a je ucpána sádrou. Je to výrobek z Číny a někdy se stane, že selže.

U krtka se pohybujte opatrně a rychle. Krtek dokáže velice rychle utéct při jiném zvuku, než produkuje on.
Pro bezpečný odpal je potřeba měřené napětí (stejnosměrné) na výstupu (konektory) nejméně 1,8 V Tato náplň vydrží v teplotách okolo 0 a více st. asi 2 roky. Nebo kolem 150 odpalů.

Výbuška odpálená mimo krtinec (volné prostranství) vyvolá značný zvukový efekt!

V případě jakéhokoliv dotazu volejte 603 972 505 zde je také možno objednat další výbušky.

Tyto se i volně prodávají v obchodech s pyrotechnikou, ale jsou na zápalnou šňůru.
U nás jsou upravovány na elektrický odpal.

Dbejte na bezpečnost svoji i okolí. Neobtěžujte okolí hlukem s volně odpálenými výbuškami.