Hromová hůl (HH)

Pokud by byl vidět pohyb vyhrabávání krtince, je ideální použít HH, ve které není použit expanzní náboj, ale pyrotechnická výbuška JC-05, volně prodejná jako součást ohňostroje. Tyto výbušky se prodávají s klasickým doutnákem jako zvukový efekt, ale tato je upravena na elektrický odpal palníkem. Je zhruba 10x silnější než nábojka v expanzním likvidátoru. Tlakem svých plynů likviduje hraboše do okruhu 2 m. Do vznikajícího krtince se hrot s výbuškou zapíchne a nohou přitlačí k zemi ochranný kryt. Pro okamžitou iniciaci je zapotřebí stisknutí dvou spínačů zároveň. To je i ochranný prostředek proti náhodnému odpalu. Pokud je otvor krtince dostatečně utěsněn ochranným krytem, zvukový efekt je zanedbatelný.

U zařízení je veškerá elektronika ukryta uvnitř zařízení. Výměna baterií 2xAA je velice jednoduchá a mění se cca po 1 - 2 letech nebo po cca 100 odpalech.

Použitím těchto likvidátorů na zahradách je úspora na vzniklých škodách daleko větší. A hlavně klid a žádné nervy - kde zase predátor udeří...


Hlavně je potřeba vydržet a nevzdávat to !!!

Veškerá manipulace je povolena osobám starším 18 let.

Objednáním potvrzuji věk min. 18 let.


Upozornění: Podle zákona č.114/1992 Sb. O ochraně přírody a krajiny, v platném znění, je Krtek obecný chráněným živočichem!

Bezpečnostní pokyny:

Zákaz přístupu a manipulace s HH dětmi! Nemiřte HH proti tělu, očím a jiným osobám! Mějte vždy HH zajištěnou (nesepnuté oba spínače) - tak nikdy nedojde k iniciaci výbušky!

Při vyplňování doručovacích údajů v kolonce "Stát" ponechte volbu "Česko" i v případě, že objednáváte na Slovensko. Děkujeme za pochopení.

3 500,00 Kč